Hizmetler

Büro Koltuğu Tamiri

Kadıköy Koltuk Tamiri

Büro koltuğu tamiri ile her türlü ev, ofis, berber ve konferans koltuklarınızın bakım, onarım ve yedek parça değişimlerini profesyonel ekiplerimizce yerinde ya da atölyemizde özenle yaparak teslim ediyoruz.

Tüm koltuk, kanepe ve oturma gruplarına dair tüm hizmetlerimiz bir yıl firmamız garantisindedir.  Bununla birlikte kullanılan ofis koltuğu yedek parça değişimleri orjinal olup, bir yıl yedek parça garantisi mevcuttur. Müşterilerimiz bizim için velinimetimiz olduğunun bilincindeyiz. Çünkü müşterilerimizi seviyor, görüş ve önerilerine değer veriyoruz. Her türlü konuda memnun olduğunuz ve geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz noktaları bize yazabilirsiniz.

Büro Koltuğu Tamiri

Koltuk tamiri işlerinizin yanı sıra, koltuğunuzun sadece yüzü eskimiş veya yıllardır kullandığınız koltuk yüzlerinizden sıkılmış olabilirsiniz. Koltuk yüzü değiştirme işlemlerini kısa sürede yaparak,  evinize farklı bir hava katabiliriz.

Büro çalışma koltukları ve ev oturma grupları için yedek parça ve kumaş değişimlerini yapıyoruz. Tüm kurumsal firmalar ile sinema, tiyatro gibi salonlardaki konferans koltuklarınızın bakım,  yedek parça değişimlerinizi yapıyoruz. Esatpaşa koltuk tamiri, koltuk yedek parça, koltuk döşeme, kuaför koltuğu onarımı, ofis koltuğu kaplama hizmetlerinde ön keşif uygulaması ve % 100 müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

Büro koltuğu tamiri olarak, evinizde, ofisinizde kullandığınız bakıma ihtiyaç duyan koltuk takımlarınızı yerinizden alıyoruz. Kumaşlarımızdan beğendiğinizi seçiyorsunuz, değişimini de yaptıktan sonra bulunduğunuz yere teslim ediyoruz. Tüm hizmetlerimizde ve İstanbul büro koltuğu yedek parça değişimlerinde PROJE Takip Modülü kullanmaktayız. Müşterilerimiz genellikle hizmetin durumunu takip etmek ister. Çünkü teslim tarihi, hizmetin durumunu bilmek tüm müşterilerimizin hakkıdır. İşte bu nedenle Proje Takip Modülümüzde hizmete başladığımız andan bitişine kadar tüm aşamaları online takip edebileceksiniz. Kurulduğumuz yıldan bu yana tamir işlerinde tüm beklentilerinize yanıt veriyoruz. Amacımız, sizlere harika müşteri deneyimi yaşatmak ve olağanüstü değerlere sahip hizmetler sunmaktır.

Her türlü koltuk, kanepe, sandalye tamiri için, 7/24 uygun fiyat tekliflerimizi sunmaktan ve isteklerinize göre size hizmet etmekten mutluluk duyarız

Koltuk Tamiri Olarak Çalışmalarımız

Ev, Büro Koltuk tamiri ile ilgili koltuk tadilatlarındaki oturma gruplarında yapılan işlerimiz;

 • Ofis koltukları için tüm yedek parça ve kumaş değişimleri
 • İş yerlerini mağdur etmemek için adına gerekirse yerine koltuk veriyoruz. Bununla birlikte hafta sonu aldığımız ürünü hafta başında mesai başlamadan teslim etmek için uğraşıyoruz
 • Kanape ve tekli oturma gruplarındaki tüm ahşap onarımlar ile kumaş değişimlerini atölyemizde yapmaktayız. Çünkü yerinde yapılabilecek ekipmanlarımızı atölyelerimizde bulundurmaktayız.
 • Kumaş ve renk kartelalarını seçmeniz için onayınıza sunarız. Böylece müşterilerimizin zevk ve tercihlerini dikkate almaktayız.
 • Konferans ve sinema koltuklarının bakım, kumaş ve yedek parça değişimlerinizi yapıyoruz. Ayrıca yedek parça değişimlerinde bir yıl tam garantimiz mevcuttur.
 • Büro ve ofis koltuk tamiri ile ilgili berber koltuğu tamiri ve koltuk yedek parça satışını yapmaktayız. Ayrıca berber ve kuaför koltuk yedek parça değişimleri de uzmanlarımızca yapılmaktadır.
 • Koltuk kolçakları, koltuk süngerleri, plastik aksamları ve tüm koltuk modellerine ait sünger değişimlerini yapıyoruz.
 • Koltuk modeline uygun yıldız ayak ve amortisörleri koltuk yedek parçalarla değiştiriyoruz. Ayrıca tüm ofis koltuğu yedek parça orjinal ürünler olduğunuı belirtmek isteriz.
 • Ev oturma grupları, koltuk tamiri, koltuk değişimi, koltuk döşeme hizmetlerini eksiksiz yerine getiriyoruz. Bununla birlikte tüm ofis koltuklarının döşeme işlemlerini de taahhüüt ettiğimiz sürede yapmaktayız.
 • Esatpaşa ofis koltuğu yedek parça uygulamalarımız ile her zaman yanınızdayız.

Koltuk Tamir Evi olarak yaptığımız çalışmalarda isg uygulamalarına önem gösteririz. Çünkü çalışanlarımız önceliğimizdir. Bu nedenle iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları Online İSG Eğitimi  alarak yapılmaktadır.


Tamir Talep Formu

Ev / ofis, konferans, sinema, berber koltuk tamiri, yedek parça ile ilgili olarak Arıza Kayıt Formu’nu doldurabilirsiniz. Teknik ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir
Talep Formu

Büro Koltuğu Tamircisi

Koltuk Döşeme Evi yetkili servisi olarak 10 yılı aşkın birikim ve tecrübenin vermiş olduğu çalışma azmiyle sizlerin hizmetinizde olmaya devam ediyor.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön planda olup satış sonrası hizmetin önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Koltuk Döşeme Evi olarak sorumluluk ve görev duygusunun bizleri başarılı olmaya sevk ettiğini belirtmek isteriz. Çünkü müşterilerimizin bizlerden ne istediğini çok iyi biliyoruz.

İtanbul büro koltuğu tamircisi yapılan tüm işlemleri taahhüt ettiği tarihte ücretsiz nakliye hizmeti ile teslim eder. Koltuk tamir işlemleri yapılırken ekiplerimiz iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarına azami önem göstermektedir. Çünkü, her zaman önceliğimiz çalışan güvenliğidir. İstanbul büro koltuk tamiri ile döner sandalye tamiri, ofis sandalyesi tamiri,  ofis koltuğu tamiri işleri yerinde ya da atölyelerimizde itina ile yapılır. İstanbul koltuk tamiri, kaliteli ve temiz işçilikle mevcut ürünlerinizi çöpe atmadan ilk alındığı gibi orjinal hale getirir.

Konutlarınız için mükemmel, sizi yansıtan, hoşunuza giden, ancak eskimiş koltuk takımlarınızı atmayın. Bütçenize uygun kriterlerde, en uygun fiyat garantisiyle orjinal haline döndürelim. Tamirini yaptığımız koltuk takımlarını garanti süresince ücretsiz teknik servis imkanı ile destekliyoruz. Çünkü biliyoruz ki, müşterilerimiz önceliğimiz olup, satış sonrası destekle her zaman yanınızdayız

Koltuk Tamircisi Nasıl Çalışır?

Ofis koltuğu tamiratı hizmetleri hesaplı çözümlerle yerine getirilmektedir. Böylece yeni ofis koltuklarına çok daha yüksek fiyatlar ödemekten kurtuluyorsunuz. Kullanım sonucu eskiyen ve arızalanan koltuk ve kanapelerinizi uzman ve tecrübeli koltuk tamircilerimiz ile yerinde tespit ederek ve en kısa zamanda tekrar sizlere ulaştırmak üzere kendi araçları ile yerinden alıyor ve orjinal görünümüne kavuşturarak tekrar sizlere teslim ediyorlar.

Koltuk tamircisi firmalarımız yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için kendilerini durmadan yenilemektedir. Zamanla yıpranmış, eskimiş veya arızalanmış sandalye ve koltuklarınızı atmak yerine, yenileyerek yada arızalarını gidererek ilk günkü gibi kullanmanız amacı ile yapılmaktadır. Koltuk tamir işlemi yaptırarak yüksek maliyetten kurtulabilirsiniz.

Çalışma Örneklerimiz

Koltuk Döşeme Evi olarak, ofis büro koltuğu, ev koltuğu çalışmalarımıza dair örnekler…

 • koltuk-tamir-evi-13
 • koltuk-tamir-evi-12
 • koltuk-tamir-evi-10
 • koltuk-tamir-evi-03
 • koltuk-tamir-evi-06
 • koltuk-tamir-evi-09
 • koltuk-tamir-evi-05
 • koltuk-tamir-evi-09

Büro koltuk tamiri fiyatları, ürünün hasarı ve durumuna yada yapılmasını istediğiniz uygulamaya göre belirlenmektedir. Büro koltuğunuzun son durumunu gösteren görselleri tarafımıza whatsapp yoluyla ulaştırınız. Büro koltuk tamiri için en uygun fiyat tafarımızdan belirlenerek bilgilendirilirsiniz. Anlaşma sağlandıktan sonra isteğinize bağlı olarak ve de iş yoğunluğu göz önünde bulundurularak teknik ekibimiz ürünün konumuna belirlenen gün ve saatte ulaşacaktır. Yapılacak işlemlerin sonunda ise en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almanın keyfini çıkaracaksınız.

 

Neler Yapıyoruz

 • Ofis Koltuk, kanepe, sandalye tamiri
 • Büro Koltuk, kanepe, sandalye tamiri
 • Sinema-Tiyatro-Konferans salonları koltuk, kanepe, sandalye tamiri
 • Dersane Koltuk, kanepe, sandalye tamiri
 • Ofis Koltuk, kanepe kumaş değişimi
 • Ev Oturma Grupları
Büro Koltuğu Tamiri

Büro Koltuğu Tamiri

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul’un tüm bölgelerinde koltuk tamir hizmeti, koltuk döşeme hizmeti, ofis koltuğu yedek parça değişimlerini yapmaktayız. İstanbul Bölgesinde hizmet bölgelerimiz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir